Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Hodonín / Člen/ka implementačního týmu/knihovnický konzultant/metodik/servisní pracovník/ce

Člen/ka implementačního týmu/knihovnický konzultant/metodik/servisní pracovník/ce

Cosmotron Bohemia, s.r.o. nabízí volné pracovní místo v oboru kultury a sportu na pozici Člen/ka implementačního týmu/knihovnický konzultant/metodik/servisní pracovník/ce. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr na dobu neurčitou za od 19 600 do 21 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ Bakalářské. Místem pracoviště je Cosmotron Bohemia, s.r.o., okres Hodonín. Nástup možný ihned. Další informace Vám poskytne Martina Sasínová, tel.: 724242250, e-mail: sasinova@cosmotron.cz.

Zaměstnavatel: Cosmotron Bohemia, s.r.o.
Místo výkonu práce: Hodonín
Platové ohodnocení: 19 600 – 21 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Pracoviště: Pančava 415/11, 695 01 Hodonín. Charakteristika pracovního místa - náplň práce: dohled nad dodržováním standardů a pravidel při vytváření a používání knihovního a informačního systému (KIS), návrh nových funkcí a vylepšení KIS s ohledem na trendy v oblasti knihovnictví a informační vědy, poskytování konzultací zákazníkům v oblasti standardů a pravidel - e-mailem nebo v rámci servisních návštěv, poskytování konzultací kolegům v rámci firmy, zajištění školení pro uživatele KIS, tvorba a aktualizace manuálů pro uživatele KIS, spolupráce při tvorbě propagačních materiálů.
Požadovaná kvalifikace a odborné znalosti: VŠ vzdělání 2. stupně v oboru: informační studia, případně informační technologie, anglický jazyk (na úrovni potřebné při práci s odborným textem), rozhled v problematice informačních technologií, standardů KIS, standardů a pravidel v oblasti odborných činností paměťových institucí, praxe v oblasti paměťových institucí a v prací s KIS je vítaná.
Osobnostní předpoklady: flexibilita, samostatnost, komunikativnost, prezentační schopnosti, tvořivost. Stravenky, doplňování znalostí v oboru formou účasti na školeních a odborných akcích, odborný růst, zabezpečení ubytování v průběhu zaškolení a zapracování, práce v přátelském kolektivu, ve stabilní renomované společnosti, práce z domu (po zaškolení a nutném zapracování). Životopisy zasílat na mail: sasinova@cosmotron.cz

První kontakt

Kontaktní osoba: Martina Sasínová
Telefon: 724242250
E-mail: sasinova@cosmotron.cz

Referenční číslo ÚP: 20040240741
Poslední aktualizace: 9.11.2020

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 28.11.2020.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů