Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Bzenec / technik kvality

technik kvality

UNIKOV Steel spol. s r.o. nabízí volné pracovní místo v oboru výroby a provozu na pozici technik kvality. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením 24 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je UNIKOV Steel spol. s r.o., okres Hodonín. Nástup možný od 1.3.2021. Další informace Vám poskytne Dagmar Dostálová.

Zaměstnavatel: UNIKOV Steel spol. s r.o.
Místo výkonu práce: Bzenec
Platové ohodnocení: 24 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Pracoviště: Průmyslová 1582, 696 85 Moravský Písek. Náplň práce: podílí se na procesu budování, udržování a rozvoji systému kvality. Zpracovává postupy kontroly a zkoušek dle instrukcí nadřízeného pracovníka. Řešení stanovených úkolů při provádění procesů řízení kvality. Provádění vstupní, mezioperační a výstupní kontroly. Analýza neshod v procesech, jichž je účasten, podávání vlastních návrhů na zlepšení. Podílení se na nápravných a preventivních opatřeních při řízení kvality neshodného produktu. Jednání s dodavateli a dalšími subjekty v oblasti kvality. Péče o provozní a technickou dokumentaci pracoviště ve vazbě na kvalitu. Péče o měřící a kontrolní techniku. Předávání podkladů, zpráv a reportů pro vedení úseku kvalitry a vedeni organizace.
Požadavky na zaměstnance: sledování stavu kvality v průběhu výroby; správné a včasné zadání informací o kvalitě do firemního informačního systému; zajišťování a kontrola výrobků v souladu s výkresovou dokumentací, v požadované kvalitě v průběhu výroby; kontrola hotových výrobků;
hodnocení kvality; označení výrobku třídou kvality aj.; práce s měřidly.
Znalost anglického jazyka; zkušenosti z oblasti kvality výhodou; práce v systému Pohoda výhodou; programy MS Officel; samostatnost, pečlivost, organizační schopnosti.
Pozici vyhovují uchazeči se středoškolským vzděláním. Pět týdnů dovolené, příspěvek na obědy, roční prémie. Kontakt na mail: dagmar.dostalova@unikov.cz

První kontakt

Kontaktní osoba: Dagmar Dostálová
Telefon: 601552188
E-mail: dagmar.dostalova@unikov.cz

Referenční číslo ÚP: 20719000763
Poslední aktualizace: 8.2.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 1.3.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů