Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Rohatec / Key Account Manager

Key Account Manager

Karel Kaňák, s.r.o. nabízí volné pracovní místo v oboru obchodu a cestovního ruchu na pozici Key Account Manager. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 25 000 do 35 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je Karel Kaňák, s.r.o., okres Hodonín. Nástup možný od 1.4.2021. Další informace Vám poskytne Mgr. Radka Tesaříková.

Zaměstnavatel: Karel Kaňák, s.r.o.
Místo výkonu práce: Rohatec
Platové ohodnocení: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Pracoviště: Tovární 1237/35, 696 01 Rohatec. Baví Vás péče o zákazníky a chcete uplatnit svou angličtinu? Nabízíme pozici KEY ACCOUNT MANAGER.
Naše firma Karel Kaňák s. r. o. se zabývá výrobou precizních výsekových nástrojů pro výrobce obalů. Zaměstnancům poskytuje stabilní živobytí, osobní růst, dobré mezilidské vztahy a příjemné pracovní prostředí.
Rozšiřujeme svou působnost a potřebujeme kolegu/kolegyni, kteří si vezmou za svou péči o svěřené zahraniční zákazníky.
Chceme, aby se naši zákazníci měli na koho obrátit, měli potřebné informace a dostali perfektní servis. Vaším úkolem tedy bude právě komunikace se zákazníky, např. z Polska, Litvy, Slovinska, Chorvatska aj., zadávání jejich objednávek a konzultace v průběhu celého vyřízení zakázky. Budete mít možnost připravovat i marketingové aktivity a podílet se na získávání nových zákazníků.
Výsledkem Vaší práce bude informovaný a spokojený zákazník, který dostane svou objednávku včas a přesně podle svých požadavků.
Počítáme s tím, že absolvujete přibližně dvě pracovní cesty v měsíci za účelem osobní návštěvy zákazníků a budování dobrých vztahů s nimi.
Každá zakázka je u nás originál. Na této pozici získáte příležitost podílet se na rozmanité výrobě výsekových nástrojů, naučíte se rozumět jejich technickým požadavkům a spolupracovat s dalšími odděleními napříč firmou. Stanete se součástí skvělého podporujícího kolektivu a budete mít možnost svou pozici vytvářet a dále růst.
Je pro nás důležité, abyste se uměl/a velmi dobře dorozumět anglicky, dovedl/a naslouchat a srozumitelně předávat informace zákazníkům.
Pokud se nebojíte převzít zodpovědnost a dovedete aktivně řešit potřeby zákazníků, ozvěte se nám!
Uvedená mzda je nástupní, jen na Vašich výsledcích záleží, jak bude růst. Životopisy zasílat na mail: kariera@kanakcz.com

První kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Radka Tesaříková
Telefon: 778111688
E-mail: kariera@kanakcz.com

Referenční číslo ÚP: 21064360727
Poslední aktualizace: 17.3.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 17.4.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů