Hledat zaměstnání

mechanik

International Automotive Components Group s.r.o. nabízí volné pracovní místo v oboru výroby a provozu na pozici mechanik. Práce na plný úvazek v nepřetržitém provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením 30 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Střední odborné (vyučen). Místem pracoviště je International Automotive Components Group s.r.o. - provozovna Hodonín, okres Hodonín. Nástup možný ihned. Další informace Vám poskytne Tereza Hřibová.

Zaměstnavatel: International Automotive Components Group s.r.o.
Místo výkonu práce: Hodonín
Platové ohodnocení: 30 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 37.5
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Pracoviště: U Kyjovky 4000/9, 695 01 Hodonín. Popis práce: odpovídá za odstranění závad a bezporuchový provoz výrobních zařízení, pomocných zařízení a technologií. Odpovídá za správu a údržbu přidělených vyhrazených technických zařízení.
Udržuje technickou dokumentaci v náležitém stavu a aktualizuje ji podle skutečného stavu.
Přijímá hlášení o poruchách od ostatních pracovníků a odstraňuje je. Pravidelnou preventivní údržbou udržuje strojní zařízení v dobrém technickém stavu a tím předchází vzniku mimořádných situací s negativním vlivem na zdraví pracovníků a životní prostředí. Pomáhá svým kolegům při odstraňování složitějších poruch. Upozorňuje nadřízeného na případné hrubé nebo neodborné zacházení se zařízením ze strany obsluhy. Organizuje vlastní práci co nejefektivněji. Udržuje pořádek na pracovišti. V případě potřeby zastupuje za nástrojáře podle svých kvalifikačních možností a schopností. Samostatně objednává a v havarijních případech i nakupuje náhradní díly nutné pro obnovení výroby.
Požadavky na uchazeče: ÚSO/vyučen v oboru strojní mechanik, zkušenosti v oboru, znalost hydraulických a pneumatických systémů. Znalost čtení strojní a výkresové dokumentace. Svářečské zkoušky a průkaz ZM1, ZE1, ZG1. Znalost práce s PC (MS Office). Řidičský průkaz sk. B. Fyzická a manuální zručnost. Samostatnost a zodpovědnost.Týmová práce, flexibilita, spolehlivost, pečlivost, přesnost.
Měsíční prémie ihned od nástupu, dovolená navíc, příspěvek na stravování, měsíční příspěvek na investiční životní pojištění nebo penzijní připojištění, příspěvek na sportovní aktivity, podpora zlepšovacích návrhů, aj.
Kontakt na tel. 518 390 581, na mail: Tereza.Hribova@iacgroup.com

První kontakt

Kontaktní osoba: Tereza Hřibová
Telefon: 518 390 581
E-mail: tereza.hribova@iacgroup.com

Referenční číslo ÚP: 21870280765
Poslední aktualizace: 1.6.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 17.6.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů