Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Kyjov / Klinický psycholog v Centru duševního zdraví

Klinický psycholog v Centru duševního zdraví

Sociálně-psychiatrické centrum - Fénix, o.p.s. nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici Klinický psycholog v Centru duševního zdraví. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu určitou do 31.7.2022 s ohodnocením 45 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ magisterské. Místem pracoviště je Sociálně-psychiatrické centrum - Fénix, o.p.s. - Kyjov, okres Hodonín. Nástup možný od 1.8.2021. Další informace Vám poskytne Mgr. Radka Galanová.

Zaměstnavatel: Sociálně-psychiatrické centrum - Fénix, o.p.s.
Místo výkonu práce: Kyjov
Platové ohodnocení: 45 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Na dobu určitou do 31.7.2022
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Podporujeme lidi s duševním onemocněním a napomáháme jim najít cestu ke spokojenému, důstojnému a perspektivnímu životu. Klinický psycholog v Centru duševního zdraví
Budete součástí multidisciplinárního týmu Sociálně-psychiatrického centra-Fénix, o.p.s.
Co vás čeká? Vytváření terapeutických plánů klientů a jejich hodnocení ve spolupráci s kolegy.
Poskytování konzultací a supervizí ostatním členům týmu. Spolupráce s odborníky z oblasti psychiatrie a psychologie, spolupráce s dalšími zdravotnickými profesemi a návaznými sociálními službami v regionu. Jaké znalosti, dovednosti a schopnosti byste měli mít? Ukončené magisterské studium v oboru psychologie Atestaci v oboru klinická psychologie. Zkušenosti s prací s lidmi s duševním onemocněním. Psychoterapeutický výcvik (alespoň započatý). Vedení kolegů psychologů v jejich specializačním vzdělávání. Respekt ke klientům a jejich zkušenostem. Chuť jít vstříc moderním trendům v péči o duševní zdraví.Inovativního ducha, odhodlání a schopnost vnímat věci z více úhlů pohledu. Schopnost pracovat v týmu.
Co vám můžeme nabídnout? Netradiční práci plnou nových výzev
Práci na plný úvazek, flexibilní pracovní dobu. Nástup dle vzájemné dohody. Práci, která dává smysl v prostředí zaměřeném na "recovery" přístup. Podporu akreditovaného odborného vzdělávání, stáží a další rozvojové aktivity. Pravidelnou týmovou supervizi. Dovolenou 5 týdnů Nástupní plat od 45. tisíc. Místo výkonu práce Kyjov a okolí.
Vaše životopisy a motivační dopisy zasílejte na radka.galan@yahoo.com

První kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Radka Galanová

Referenční číslo ÚP: 22460440793
Poslední aktualizace: 23.7.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 19.10.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů