Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Hodonín / personalista/tka

personalista/tka

Město HODONÍN nabízí volné pracovní místo v oboru administrativy na pozici personalista/tka. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 19 730 do 28 920 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je Město Hodonín - pracoviště, okres Hodonín. Nástup možný od 1.12.2021. Další informace Vám poskytne Ing. Jarmila Horská.

Zaměstnavatel: Město HODONÍN
Místo výkonu práce: Hodonín
Platové ohodnocení: 19 730 – 28 920 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Od 1.12.2021 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Požadavky vzdělání - VŠ/VOŠ/SŠ vzdělání v oboru andragogika a personální řízení nebo ekonomika; více informací na www.hodonin.eu - nabídka zaměstnání.
Popis pracovního místa: zajišťování pracovně-právní agendy, týkající se vznku, průběhu a ukončení pracovních poměrů zaměstnanců MěÚ a organizačních složek.Vedení agendy výkonu VS a VPP, spolupráce na nastavení a vedení systému hodnocení, motivace a odměňování zaměstnanců. Vyřizování žádostí o dotace z ÚP, zpracování statistických výkazů a hlášení. Stravenky v hodnotě 100 Kč za každý odpr. den, 25 řádné dovolené/rok, sociální fond 7.000 Kč/rok, 3 dny placeného volna navíc, možnost využití zvýh.tarifů mobilního operátora, nepeněžité a peněžité dary při pracovních a životních výročích, narození dítěte, možnost bezplatného vzdělávání v jazykových kurzech, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku, odměn apod. Stravenky v hodnotě 100 Kč za každý odpr. den, 25 řádné dovolené/rok, sociální fond 7.000 Kč/rok, 3 dny placeného volna navíc, možnost využití zvýh.tarifů mobilního operátora, nepeněžité a peněžité dary při pracovních a životních výročích, narození dítěte , možnost bezplatného vzdělávání v jazykových kurzech, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku, odměn apod. Výběrové řízení bude stanoveno po ukončení vyhlášení VŘ.

První kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Jarmila Horská
Telefon: 518316341
E-mail: horska.jarmila@muhodonin.cz

Referenční číslo ÚP: 23183800736
Poslední aktualizace: 4.10.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 19.10.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů