Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Kyjov / pracovník/ce v sociálních službách pro denní stacionář

pracovník/ce v sociálních službách pro denní stacionář

Centrum sociálních služeb Kyjov, příspěvková organizace města Kyjova nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici pracovník/ce v sociálních službách pro denní stacionář. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením 25 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Střední odborné (vyučen). Místem pracoviště je Centrum sociálních služeb Kyjov, okres Hodonín. Nástup možný od 1.1.2022. Další informace Vám poskytne PhDr. Jana Trnečková, MBA, LL.M.

Zaměstnavatel: Centrum sociálních služeb Kyjov, příspěvková organizace města Kyjova
Místo výkonu práce: Kyjov
Platové ohodnocení: 25 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Od 1.1.2022 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Obsah práce: provádí přímou práci s uživateli sociálních služeb dle zákona 108/2006 Sb., - zajišťuje pomoc při zvládání běžných úkonů péče o osobu, podílí se na výchovné, vzdělávací a aktivizační činnosti, zprostředkovává uživatelům kontakt se společenským prostředím, zpracovává individuální plány uživatel služby, aj., reprezentuje službu navenek.
Kvalifikační předpoklady: odborná způsobilost (dána zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách) - střední vzdělání s výučním listem nebo s maturitní zkouškou a absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pracovníka v sociálních službách - nepedagogická činnost, absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu se nevyžaduje u osob, které získaly zdrav. povolání ergoterapeut, příp. sociální pracovník, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost (dokládána výpisem z Rejstříku trestů), zdravotní způsobilost.
Osobnostní předpoklady pracovníků: orientace v přímé práci s cílovou skupinou denního stacionáře, komunikační předpoklady, samostatnost, flexibilita, organizační schopnosti, morální předpoklady, empatie, týmová práce, kreativita, práce na PC - Word, Excel aj., ŘP sk. B výhodou.
Nabízíme: dobré finanční ocenění, s navýšením po 3 měsících o osobní ohodnocení, možnost dalšího sebevzdělávání, pravidelné supervize týmové i individuální, zaměstnání ve stabilní organizaci a dobrém kolektivu.
Zájemci mohou zaslat životopis a motivační dopis spolu se souhlasem s poskytnutím osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů pro účely výběrového řízení, na adresu:
Centrum sociálních služeb Kyjov, p. o. města Kyjova, třída Palackého 67/7, Kyjov, kontaktní osoba:
- PhDr. Jana Trnečková - ředitelka, mob. 603 471 613
- Jaroslava Krpalová - mzdová účetní, tel. 518 389 480
nebo na email: info@css-kyjov.cz
Termín uzávěrky: 20.10.2021 do 13.00 hodin

První kontakt

Kontaktní osoba: PhDr. Jana Trnečková, MBA, LL.M
Telefon: 603471613
E-mail: info@css-kyjov.cz

Referenční číslo ÚP: 23200000706
Poslední aktualizace: 5.10.2021

Podobné pracovní nabídky

Psychocentrum Domeček Hodonín, o.p.s. – Hodonín
1.10.2021 · 30 000 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 19.10.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů