Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Lužice / technik BOZP, PO a ekolog

technik BOZP, PO a ekolog

Groz-Beckert Czech s.r.o. nabízí volné pracovní místo v oboru výroby a provozu na pozici technik BOZP, PO a ekolog. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 35 000 do 50 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ Bakalářské. Místem pracoviště je Groz-Beckert Czech s.r.o. - provozovna Lužice, okres Hodonín. Nástup možný od 1.2.2022. Další informace Vám poskytne Gabriela Jelínková.

Zaměstnavatel: Groz-Beckert Czech s.r.o.
Místo výkonu práce: Lužice
Platové ohodnocení: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Od 1.2.2022 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Pracovní náplň: zajišťování bezpečnosti práce v činnostech společnosti, zodpovědnost za dodržování legislativy v oblasti BOZP, PO a ekologie, zpracování vnitropodnikových předpisů o bezpečnosti (vedení příslušné dokumentace pracovišť, pracovní prostředky, chemické látky), agenda pracovních úrazů (vyšetřování, evidence, projednávání), provádění rozborů úrazovosti (statistiky, reporty, vypracování návrhů nápravných opatření), zajištění ochrany životního prostředí, zpracování hlášení zainteresovaným stranám, spolupráce při přípravě interních předpisů z oblasti BOZP, odpovědnost za nastavení, dodržování a obhajobu systému řízení v souladu s normou ISO 14001 a ISO45001, školit zaměstnance v oblasti BOZP a PO, zajištění ochrany Know-how společnosti, předpokládaná doba zaškolení 6 měsíců.
Požadavky: VŠ/SŠ vzdělání, zkušenosti s prací v oblasti BOZP a PO ve výrobní firmě min. 5 let, odborná způsobilost v prevenci rizik a odborná způsobilost v požární ochraně, znalost příslušné legislativy, AJ nebo NJ min. na úrovni B2 - častá přímá komunikace s mateřskou firmou v Německu, uživatelská znalost MS Office, řidičské oprávnění: skup. B, dobré komunikační, organizační, plánovací schopnosti, ochota učit se nové věci, zvládat stres, časová flexibilita.
13. a 14. mzda, prémie až 22,5%, 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, interní a externí školení, firemní akce. Kontakt na tel. 800 500 222, na mail: personalni-lu@groz-beckert.com

První kontakt

Kontaktní osoba: Gabriela Jelínková
Telefon: 800500222
E-mail: personalni-lu@groz-beckert.com

Referenční číslo ÚP: 23918040781
Poslední aktualizace: 20.12.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 26.1.2022.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů