Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Hodonín / referent/referentka v oddělení hygieny práce

referent/referentka v oddělení hygieny práce

Krajská hygienická stanice Jihomoravského kraje se sídlem v Brně nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici referent/referentka v oddělení hygieny práce. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 22 980 do 33 790 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ Bakalářské. Místem pracoviště je Krajská hygienická stanice Jihomoravského kraje se sídlem v Brně - Územní pracoviště Hodonín, okres Hodonín. Nástup možný od 1.8.2022. Další informace Vám poskytne MUDr. Miroslav Doležal, , tel.: , e-mail: miroslav.dolezal@khsbrno.cz.

Zaměstnavatel: Krajská hygienická stanice Jihomoravského kraje se sídlem v Brně
Místo výkonu práce: Hodonín
Platové ohodnocení: 22 980 – 33 790 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Od 1.8.2022 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Požadujeme: minimální stupeň vzdělání - vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu, základní znalost legislativy v oblasti ochrany zdraví při práci (především zákon č. 258/2000 Sb. a jeho prováděcí předpisy), asertivní komunikační schopnosti, schopnost samostatné i týmové práce, schopnost práce v terénu, trestní bezúhonnost, ŘP sk. "B".
Náplň práce: zaměřena na posuzování rizik ohrožení zdraví při práci, opatření k ochraně zdraví při činnostech souvisejících s expozicí hluku, vibracím, chemickým látkám, fyzické zátěži, chladu, teplu a ostatním faktorům pracovního prostředí, dozor nad plněním povinností stanovených k ochraně zdraví při práci, v posuzování projektových dokumentací pracovišť, kontrola pracovišť z hlediska možného ohrožení zdraví pracovníků, vyřizování podnětů.
Zvláštní příplatek, osobní příplatek po zkušební době, pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna, 1 den zařízení osobních záležitostí, stravenky, po zkušební době - služební mobil s datovým tarifem. Strukturovaný životopis zaslat na mail: miroslav.dolezal@khsbrno.cz

První kontakt

Kontaktní osoba: MUDr. Miroslav Doležal
E-mail: miroslav.dolezal@khsbrno.cz

Referenční číslo ÚP: 25607220703
Poslední aktualizace: 20.6.2022

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 3.7.2022.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů