Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Hodonín / knihovník/ce - lektor/ka

knihovník/ce - lektor/ka

Město HODONÍN nabízí volné pracovní místo na pozici knihovník/ce - lektor/ka. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 22 000 do 30 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je Městská knihovna Hodonín, okres Hodonín. Nástup možný od 1.10.2022. Další informace Vám poskytne Mgr. Petra Špačková, , tel.: 518351095, e-mail: spackova.petra@knihovnahod.cz.

Zaměstnavatel: Město HODONÍN
Místo výkonu práce: Hodonín
Platové ohodnocení: 22 000 – 30 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Od 1.10.2022 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Požadované vzdělání: min. SŠ s maturitou nebo VOŠ vzdělání, v oboru knihovnictví nebo pedagogika.
Provádění vzdělávací činnosti v kurzech poskytujících dílčí odborné znalosti a dovednosti, organizace akcí pro mládež, individuální a kolektovní práce se čtenáři, výběr dokumentů pro mládež, zajišťování knihovnickobibliografických a informačních lekcí pro ZŠ a SŠ, zajišťování přípravy a realizace výchovně-vzdělávacích programů pro mládež - lekce pro školy, worshopy, soutěže, přednášky, organizace volnočasových aktivit pro mládež, tvorba projektů zaměřených na práci s mládeží; práce s automatizovaným knihovním systémem a elektronickými informačními zdroji, organizování kulturní a komunitní činnosti knihovny, propagace knihovny na webu a sociálních sítích apod.
Všechny potřebné doklady k účasti na VŘ najdete na www.hodonin.eu, v pravém sloupci záložka "nabídka zaměstnání." Stravenky v hodnotě 120 Kč za každý odpr. den, 25 řádné dovolené/rok, sociální fond 7.000 Kč/rok, 3 dny placeného volna navíc, možnost využití zvýh.tarifů mobilního operátora, nepeněžité dary při pracovních a životních výročích, narození dítěte apod. Výběrové řízení bude stanoveno po ukončení vyhlášení VŘ.

První kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Petra Špačková
Telefon: 518351095
E-mail: spackova.petra@knihovnahod.cz

Referenční číslo ÚP: 25831400798
Poslední aktualizace: 1.8.2022

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 12.8.2022.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů