Hledat zaměstnání

Nástrojaři

International Automotive Components Group s.r.o. nabízí 2 volná pracovní místa v oboru výroby a provozu na pozici Nástrojaři. Práce na plný úvazek v nepřetržitém provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením 43 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Střední odborné (vyučen). Místem pracoviště je International Automotive Components Group s.r.o. - provozovna Hodonín, okres Hodonín. Nástup možný od 1.11.2022. Další informace Vám poskytne Bronislava Vaculovičová, , tel.: 725433283, e-mail: bronislava.vaculovicova01@iacgroup.com.

Zaměstnavatel: International Automotive Components Group s.r.o.
Místo výkonu práce: Hodonín
Platové ohodnocení: 43 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 37.5
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Pracovní náplň: má odpovědnost za odstranění závad, oprav a realizaci výměny forem na strojích a zařízeních. Plní příslušný podíl z úkolů dlouhodobých i krátkodobých, stanovených nadřízeným pracovníkem. Přijímá hlášení o poruchách a problémech s formami od ostatních pracovníků a odstraňuje je. Vede záznamy o formách pro statistické vyhodnocení a prevenci. Dodržuje platné nařízení vedoucího. Pravidelnou preventivní údržbou udržuje strojní zařízení v dobrém technickém stavu. Nese odpovědnost za zpracování, změnách a udržování aktuálnosti přidělené dokumentace.
Požadujeme: vzdělání: vyučen v oboru nástrojář nebo příbuzném oboru. Praxe v oboru min. 3 roky. Zkušenost se svařováním, základní kurz svařování TIG, svařování plamenem. Samostatnost, spolehlivost. Ochota pracovat v nepřetržitém provozu, praxe se vstřikovacími formami, znalost hydraulický a pneumatických systémů. Angličtina / němčina A2.
Kontakt na tel. 518 390 581, na mail: Bronislava.Vaculovicova01@iacgroup.com

První kontakt

Kontaktní osoba: Bronislava Vaculovičová
Telefon: 725433283
E-mail: bronislava.vaculovicova01@iacgroup.com

Referenční číslo ÚP: 26227160798
Poslední aktualizace: 10.10.2022

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 3.12.2022.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů