Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Hodonín / odborný referent/ka pro zeleň

odborný referent/ka pro zeleň

Město HODONÍN nabízí volné pracovní místo v oboru administrativy na pozici odborný referent/ka pro zeleň. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 22 000 do 30 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je Město Hodonín - pracoviště, okres Hodonín. Nástup možný od 1.2.2023. Další informace Vám poskytne Mgr. Petr Spazier, , tel.: , e-mail: spazier.petr@muhodonin.cz.

Zaměstnavatel: Město HODONÍN
Místo výkonu práce: Hodonín
Platové ohodnocení: 22 000 – 30 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Od 1.2.2023 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Vzdělání: min. SŠ vzdělání s maturitní zkouškou v oboru zahradnictví, krajinářství, zahradní architektura, životní prostředí.
Kompletní koordinace realizace krátkodobých projektů v trvání do jednoho roku, podle standardizovaných postupů, zpravidla místního významu. Zajišťuje komplexní správu a péči o městskou zeleň (např. údržba, květinová výzdoba, rekultivace devastovaných ploch). Vede a průběžně doplňuje řádnou evidenci ploch městské zeleně zařazené do údržby, zpracovává návrhy uspořádání trvalé zeleně na veřejných prostranstvích.
Přihlášky včetně dokladů, které je nutno předložit k účasti na VŘ (zveřejněny na webu města Hodonína - www.hodonin.eu - pravý sloupec -nabídka zaměstnání. Zasílejste nebo odevzdejte na podatelně města Hodonín v označené zalepené obálce.
Stravenky v hodnotě 140 Kč za každý odpr. den, 25 řádné dovolené/rok, sociální fond 8.000 Kč/rok, 3 dny placeného volna navíc, možnost využití zvýh.tarifů mobilního operátora, nepeněžité a peněžité dary při pracovních a životních výročích, narození dítěte , možnost bezplatného vzdělávání v jazykových kurzech, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku, odměn apod. VŘ bude stanoveno po ukončení vyhlášení VŘ.

První kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Petr Spazier
E-mail: spazier.petr@muhodonin.cz

Referenční číslo ÚP: 26708920707
Poslední aktualizace: 13.1.2023

Podobné pracovní nabídky

Město HODONÍN – Hodonín
13.1.2023 · 24 000 – 34 000 Kč
Město HODONÍN – Hodonín
13.1.2023 · 22 000 – 30 000 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 29.1.2023.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů