Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Hodonín / odborný referent/ka (zařazen do odboru investic a údržby - místní komunikace)

odborný referent/ka (zařazen do odboru investic a údržby - místní komunikace)

Město HODONÍN nabízí volné pracovní místo v oboru administrativy na pozici odborný referent/ka (zařazen do odboru investic a údržby - místní komunikace). Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr s ohodnocením od 24 000 do 35 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO (vyučení s maturitou). Místem pracoviště je Město Hodonín - pracoviště, okres Hodonín. Nástup možný od 1.8.2024. Další informace vám poskytne Křižan, Vacenovská, tel.: 518316442, 518316150, e-mail: krizan.martin@muhodonin.cz, vacenovska.stanislava@muhodonin.cz.

Poznámka zaměstnavatele

Požadavky vzdělání - VŠ vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu (stavebního směru výhodou) nebo VŠ vzdělání (stavebního směru výhodou) nebo SŠ vzdělání (stavebního směruvýhodou) s praxí min. 3 roky ve stavebnictví..
Popis pracovního místa: vykonává činnost silničního správního úřadu ve věšcech místních komunikací v k.ú. Hodonín (povolení připojení, povolení uzavírky místní komunikace, povolení zvláštního užívání místní komunikace, jako dotčený orgán státní správy se vyjadřuje k projektovým dokumentacím). Stanovuje dopravní značení na místních komunikacích v k.ú. Hodonín. Vykonává činnost státní správy ve věcech přestupků, spolupracuje na sestavování plánu oprav místních komunikací, průběžně sleduje technický stav místních komunikací, stav dopravního zančení, nároky na zřizování parkovaích míst…. atd.
Více na www.hodonin-eu; v pravém sloupci - záložka "Nabídka zaměstnání"…
Stravenky v hodnotě 150 Kč za každý odpr. den, 25 řádné dovolené/rok, sociální fond, 5 dní placeného volna navíc, možnost využití zvýh.tarifů mobilního operátora, nepeněžité a peněžité dary při pracovních a životních výročích, narození dítěte , možnost bezplatného vzdělávání v jazykových kurzech apod.
VŘ bude stanoveno po ukončení vyhlášení VŘ.

Informace o pracovním místě

Zaměstnavatel: Město HODONÍN
Místo výkonu práce: Hodonín
Platové ohodnocení: 24 000 – 35 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Od 1.8.2024
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

První kontakt

Kontaktní osoba: Křižan, Vacenovská
Telefon: 518316442, 518316150
E-mail: krizan.martin@muhodonin.cz, vacenovska.stanislava@muhodonin.cz

Referenční číslo ÚP: 29653120773
Poslední aktualizace: 3. 7. 2024

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 16. 7. 2024.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů